If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 50 € !

  Paieška

  Draugystė

  Rašyti gera, tiesa? O ypač, kai gyvenime atsitinka kažkas, kas įkvepia tai daryti. Įkvepia parašyti apie geras ar blogas emocijas, kurias tau sukėlė kiti žmonės, kelionės ar gyvenimo staigmenos!

  Šiandien mane rašyti įkvepė Draugystė. Draugystė, apie kurią rašysiu netrunka nuo vaikystės ir su tuo žmogumi neturiu 100 laimingų atsiminimų.

  Bet draugystė, tinkamiausias žodis apsakyti, ką reiškia tokia pažintis su Aurimu!

  Kas yra Aurimas? Kylantis šefas-žvaigždė! Ir taip… Aš Jį taip matau! Nuo pat pirmos susipažinimo žinutės, širdyje atrodė, kad jam seksis toje veikloje, kurią yra pasirinkęs. Nes Meilės veiklai nesumaišysi su niekuo kitu. Kai žmogaus veide pamatau tikrą jausmą, aistrą veiklai, tai būna labai jautru. Mane pačią keramika kartais taip įtraukia, kad neįmanoma užmigti… Todėl susipažinti su žmonėmis, kurie turi tokią gyvenimo Meilę yra labai gera!

  Kodėl čia kalbu apie Draugystę, Aurimą ir Meilę atrastai veiklai?

  Nes šiandien svečiuose sulaukiau Aurimo! Jis atkeliavęs iš kito miesto man atvežė šviežių macaron’sų! Kuriuos žinoma gamino pats! How cool is that? Kaip smagu sulaukti tokio žavaus gesto! O iš šio šefo – jau ne pirmą kartą. Anksčiau esu gavusi siuntinuką su šiais skanėstais. Taigi… Glazūruoju lėkštes ir studijoje priešais pamatau, atrodo gerai pažįstamą veidą (iš socialinių tinklų), ir širdį užlieja šiluma! Dar susirašinėjom, kad užsuktų aplankyti! Ir užsuko! 

  Taip gyvai susitikom pirmą kartą, kalbėjom atvirai ir mūsų pokalbis atnešė naujų draugystės vaisių! Nuotraukų ir dovanų.

  Toks darbas, kai ne tik kuri sau prieš nosį, bet ir daliniesi kūryba su kitais, bandai susipažinti su naujais žmonėmis-kūrėjais yra super įdomus!

  Be galo džiugu, kad keramika man suteikė kelią į tokį atradimų pasaulį. Ne tik pažintis su Aurimu parodė, kad pažintys, draugystės su kuriančiais yra tam, kad surinktum daugiau “laikų”! Ne! Tam, kad atvykęs žmogus iš kito miesto atvežtų tau šviežių macaron’sų, o tu jam neplanuotai padovanotum lėkštę, kuri jam krito į akį ir sakė labai tiktų prie jo desertų!

  Tai yra nuoširdi, tikra ir ne visuomet pasitaikanti draugystė.

  Atrodo išrašiau visus gerus jausmus, kurie buvo susikaupę po šiandieninio susitikimo su Aurimu.

  Palinkėjimas: tikėkite kitais, kaip patikite savimi! Ir nesustokite dalintis gerumu. Jei pajauti, kad tą akimirką nori padovanoti kažką kitam – padovanok!

  Tai suteikia gyvenimui spalvas.

  O Jūs ar esate atradę tokių draugysčių darbe? Pasidalinkite mintimis!

  Aurimo šedevrus, kartais pozuojančius ir Lipdau induose, rasite čia.

  This site is registered on wpml.org as a development site.