If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 50 € !

  Paieška

  Lipdau

  „Lipdau“ rankų darbo indų gamybą inspiravo meilė gamtai. Būtent ši priežastis lėmė jog žemiškas gamtos gėrybių grožis bus perteiktas dar prieš indams patenkant ant šeimyninio stalo.
  Keramikiniams indams gaminti ir švelnioms jų formoms išgauti naudojamas natūralus baltasis ir juodasis molis. Vėliau jie dengiami išskirtine ir anksčiau Lietuvoje dar nenaudota indams glazūra, kuri yra pritaikyta keramikos naudojimui tiek su karštu, tiek su šaltu maistu.
  „Lipdau“ rankų darbo indai visuomet išskirtiniai ir vienetiniai. Tai lemia kiekvieno indo gamyba ir formavimas rankomis.
  Žemiški atspalviai, gamtoje rinktų ir induose atgaivintų, medžių lapų įspaudai. Gyvybės didingumas ir dvasia, bei švelnūs prisilietimai kūrybinio proceso metu. Visa tai atspindi svarbiausią mūsų siekį – paprastumą, grožį, estetiką ir praktiškumą.
  apie-mane

  Apie mane

  Labas! Aš esu Augustė Maziukaitė. „Lipdau“ keramikos studijos įkūrėja ir gyvybės formą indams savo rankomis suteikianti keramikė. Mano pažintis su moliu, žiedimu ir glazūros potepiais prasidėjo dar vaikystėje. Buvęs hobiu, keramikos lipdymas tapo didžiausia gyvenimo aistra, vėliau peraugusia į norą savo kūryba pasidalinti su kitais.
  Šio išskirtinio meno mokiausi ne tik Lietuvoje. Patirties įgavau ir vadinamoje keramikos širdyje – Danijoje, kurioje žinias apie molį ugdžiau kartu su „The Tortus Studio“. Sukaupusi didelį žinių bagažą ir išugdžiusi savo pojūčius lipdyti, supratau, kad savo darbais noriu siekti ne tik nudžiuginti žmones ir skatinti jų kūrybiškumą, bet tuo pačiu parodyti, jog keramika gali būti moderni, lengva ir šviesi.
  Įkvėpimo semiuosi gamtoje, bendravime, užsienio bei Lietuvos parodose. Pažintys su kūrėjais iš viso pasaulio – neatsiejama mylimo darbo dalis. Kurio tikslas – ne tik skatinti keramikos kūrėjų bendradarbiavimą, bet kartu ugdyti tikros meilės ir šilumos dalinimąsis prie bendro vaišių stalo.
  “Stilingi ir kokybiški rankų darbo indai. Labai patogu naudoti juos kiekvieną dieną, nes galima dėti į indaplovę. Tobula!“

  Greta Sadauskaitė

  „Nuostabūs kūriniai, pagaminti su meile!“

  Kristina Brazaitytė – Jablonskienė

  „Nuostabiai gražūs indai ir labai maloni gamintoja!“

  Greta Putnaitė

  „Labai mieli kūriniai, negaliu atitraukt akių kaip gražu. Pati kūrėja labai nuostabus žmogus. Dėkui, kad kuriate ir leidžiate džiaugtis Jūsų kūriniais!“

  Rita Žogelė

  DUK

  + - Ar indus galima plauti indaplovėje?

  Taip, indai yra padengti glazūra iš abiejų pusių, tad plovimo indaplovėje nebijo. Bet yra ir tokių indų, kurių dėti į indaplovę nerekomenduojame – šaukšteliai ir žalsvos lėkštės.

  + - Ar indų glazūra nėra kenksminga naudojimui su maistu?

  Ne, visi indai dengiami glazūra, kuri yra pritaikyta naudojimui su maistu. Mūsų gamybos tikslas ir yra, kad jie būtų naudojami kasdieniam valgymui.

  + - Ar gaminate indus pagal užsakymą?

  Taip, gaminame! Galime užrašyti norimą palinkėjimą ar nupiešti piešinį.

  + - Per kiek laiko pagaminame indus pagal užsakymą?

  Indus pagaminame per dvi savaites. Jei užsakymas labai didelis užtrunkame ilgiau.

  + - Ar siunčiate indus paštu visoje Lietuvoje ir užsienyje?

  Taip, užsakytus indus siunčiame paštu Lietuvoje ir užsienyje.

  Turite idėjų? Norite bendradarbiauti? 
  Susisiekime

  This site is registered on wpml.org as a development site.